Options Element (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
