Options Element (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Options
he: אפשרויות

en: Key
he: מפתח

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
