Options Element (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Key
ku: کلیل

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
