Options Element (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Add item
bg: Добави елемент

en: Options
bg: Параметри

en: Key
bg: Ключ
