Options Element (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ
