Options Element (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Key
hu: Kulcs

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Allow multiple values
hu: Több érték engedélyezése
