Options Element (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Add item
id: Tambah pokok menu

en: Options
id: Opsi

en: Key
id: Kunci

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Allow multiple values
id: Izinkan banyak nilai
