Options Element (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
