Options Element (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Options
lv: Iespējas

en: Key
lv: Atslēga

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
