Options Element (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Add
bs: Dodaj

en: Options
bs: Opcije

en: Default value
bs: Defaultne postavke
