Options Element (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Options
da: Valg

en: Key
da: Nøgle

en: Default value
da: Standardværdi

en: Allow multiple values
da: TIllad flere værdier
