Options Element (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Options
mr: विकल्प

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
