Options Element (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Options
oc: Opcions

en: Key
oc: Clau

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Allow multiple values
oc: Autorizar mantuna valor
