Options Element (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Options
sv: Alternativ

en: Key
sv: Nyckel

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Allow multiple values
sv: Tillåt flera värden
