Options Element (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Key
cy: Allwedd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
