Options Element (7.x-1.9) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: Default
de: Standard

en: Add
de: Hinzufügen

en: Add item
de: Eintrag hinzufügen

en: Options
de: Optionen

en: Key
de: Schlüssel

en: Default value
de: Standardwert

en: Add new option
de: Neue Option hinzufügen

en: Manual entry
de: Manueller Eintrag

en: Allow multiple values
de: Mehrfacheinträge erlauben

en: Option settings
de: Optionseinstellungen
