Options Element (7.x-1.9) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Add item
fa: افزودن آیتم

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Key
fa: کلید

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
