Options Element (7.x-1.9) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Add item
fil: Magdagdag ng bagay

en: Key
fil: Susi
