Options Element (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Key
gu: ચાવી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
