Options Element (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Options
jv: Opsi

en: Key
jv: Kunci

en: Default value
jv: Biji gawan
