Options Element (7.x-1.9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Key
km: សំខាន់

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
