Options Element (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Options
nl: Opties

en: Key
nl: Sleutel

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Add new option
nl: Nieuwe optie toevoegen

en: Manual entry
nl: Handmatige invoer

en: Customize keys
nl: Toetsen aanpassen

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: List options one option per line.
nl: Weergave-opties, een optie per regel.

en: Key-value pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|value</em>.
nl: Sleutel/waarde-paren kunnen worden opgegeven door sleutel en waarde te scheiden met een verticale streep, zoals <em>sleutel|waarde</em>.

en: If the %toggle field is checked, key-value pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|value</em>.
nl: Als het %toggle-veld is geselecteerd, kunnen sleutel/waarde-paren worden opgegeven door sleutel en waarde te scheiden met een verticale streep, zoals <em>sleutel|waarde</em>.

en: This field requires all specified keys to be integers.
nl: Alle sleutels van dit veld dienen gehele getallen te zijn.

en: Specify the keys that should be selected by default.
nl: Geef de sleutels die standaard worden gebruikt.

en: Multiple default values may be specified by separating keys with commas.
nl: Meerdere standaardwaarden kunnen worden opgegeven door sleutels met een komma te scheiden.

en: The key %key has been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
nl: De sleutel %key is meerdere keren gebruikt. Elke sleutel moet uniek zijn voor een goede weergave.

en: The following keys have been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
nl: De volgende sleutels zijn meerdere keren gebruikt. Elke sleutel moet uniek zijn voor een goede weergave.

en: At least one option must be specified.
nl: Tenminste één optie moet worden opgegeven.

en: The keys for the %title field must be integers.
nl: De sleutels voor het veld %title moeten hele getallen zijn.

en: Option settings
nl: Optie-instellingen

en: Remove option
nl: Optie verwijderen
