Options Element (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Options
ro: Opţiuni

en: Key
ro: Cheie

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Allow multiple values
ro: Permite valori multiple
