Options Element (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: Options
sl: Možnosti

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
