Options Element (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Options
ug: تاللاشلار
