Options Element (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Add item
vi: Thêm mục

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Key
vi: Khóa

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
