Options Element (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Options
az: Seçimlər

en: Key
az: Açar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin
