Options Element (7.x-1.9) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Options
cs: Možnosti

en: Key
cs: Klíč

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot
