Options Element (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
