Opt It (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Members
bs: Članovi

en: First name
bs: Ime

en: Send message
bs: Pošalji poruku
