Opt It (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Recipients
da: Modtagere

en: Phone
da: Telefon

en: State
da: Status

en: Members
da: Medlemmer

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Gender
da: Køn

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Zip code
da: Postnummer

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Interests
da: Interesser

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Send message
da: Send besked

en: Carrier
da: Fragtselskab

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1
