Opt It (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Recipients
et: Saajad

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Members
et: Liikmed

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Send message
et: Saada teade

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1
