Opt It (7.x-1.0) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Send message
fy: Berjocht ferstjoere
