Opt It (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
