Opt It (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: - none -
hr: - ništa -
