Opt It (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ
