Opt It (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
