Opt It (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Phone
pl: Telefon

en: State
pl: Stan

en: Members
pl: Członkowie

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: - none -
pl: - brak -

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Carrier
pl: Przewożnik

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Subscription type
pl: Typ subskrypcji

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres
