Opt It (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Keyword
ps: آرويىونه
