Opt It (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Phone
ro: Telefon

en: State
ro: Status

en: Members
ro: Membri

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj
