Opt It (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Subscriptions
ru: Подписки

en: Recipients
ru: Получатели

en: Phone
ru: Телефон

en: State
ru: Состояние

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Internal name
ru: Внутреннее имя

en: Members
ru: Участники

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: Media file
ru: Медиа-файл

en: Welcome message
ru: Текст приветствия

en: Interests
ru: Интересы

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: - none -
ru: - не указано -

en: Send a message
ru: Отправить сообщение

en: Carrier
ru: Курьер

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Subscription type
ru: Тип подписки

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Message was successfully sent.
ru: Сообщение было успешно отправлено.
