Opt It (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: State
sr: Статус

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
