Opt It (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Members
ca: Membres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Zip code
ca: Codi postal

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: - none -
ca: - cap -

en: Address 2
ca: Adreça 2
