Opt It (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Recipients
he: נמענים

en: Phone
he: טלפון

en: State
he: מצב

en: Members
he: חברים

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Send message
he: שלח

en: SMS
he: מסרון

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1
