Opt It (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ
