Opt It (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Members
lv: Dalībnieki

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu
