Opt It (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Keywords
oc: Mots claus

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Recipients
oc: Destinataris

en: State
oc: Estat

en: City
oc: Vila

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Send message
oc: Envia lo messatge
