Opt It (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Members
sk: Členovia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Zip code
sk: PSČ

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Carrier
sk: Dopravca

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1
