Opt It (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo
