Opt It (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Recipients
sq: Marrës
